Marka Suprapoint

 

Tusze i tonery Suprapoint to wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do atramentowych i laserowych urządzeń drukujących.

 

Marka Suprapoint powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby użytkowników w zakresie materiałów eksploatacyjnych dla domu i małego biura (nośniki CD/DVD, tusze, itp). Dynamiczny rozwój konsumenckiego rynku urządzeń peryferyjnych sprawił, iż w ostatnich latach Suprapoint wyspecjalizował się w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych. Aktualnie w ofercie dostępne są tusze i tonery do urządzeń drukujących czołowych producentów, takich jak HP, Brother, Epson, Canon, Lexmark oraz Samsung.

Tusze i tonery Suprapoint charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami jakości druku oraz maksymalną efektywnością ekonomiczną. Szeroka oferta produktów oraz ich warianów (zestawy kolorystyczne, wersje XL pojemności, zestawy promocyjne) zaspokoją potrzeby nie tylko najbardziej wymagających użytkowników, ale również ich maszyn drukujących.  

 

Jesteśmy na tyle pewni jakości swoich produktów, że bez obaw wprowadziliśmy nasz Program "Zero Ryzyka". Zgodnie z jego założeniami, jeśli któryś z naszych produktów uszkodzi Twoją drukarkę podczas użytkowania tuszu lub tonera zgodnie z przeznaczeniem, Suprapoint pokrywa koszty związane z naprawą lub wymianą uszkodzonego urządzenia na wolne od wad. Do dnia dzisiejszego nie został odnotowany ani jeden taki przypadek!

 

 

Dowiedz się więcej o oszczędności produktów Suprapoint